Porady

Jaki prezent dla przyjaciela na urodziny?

prezent

Wiadomo, że kiedy zbliżają się urodziny naszego przyjaciela, to chcemy mu podarować wyjątkowy prezent, aby go zapamiętał. Chcemy, aby ta niespodzianka była w rozsądnej cenie, ale też sprawiła mu ogromną radość. Przyjaciel to taka osoba, którą dobrze znamy, dlatego chcemy mu kupić prezent, który będzie zgodny z jego marzeniami. Nieraz można go zapytać dość dyskretnie, co sprawiłoby mu przyjemność. Można mu kupić jakąś rzecz lub wykupić atrakcję, z której chciał zawsze skorzystać, a nie miał na nią pieniędzy lub po prostu zabrakło mu czasu na skorzystanie z niej.

Na jakie aktywności można wykupić voucher jako prezent dla przyjaciela na urodziny?

W tej chwili jest mnóstwo firm, które sprzedają vouchery na różne aktywności, dzięki czemu osoba dostająca takie zaproszenie może skorzystać z danej atrakcji wykupionej na przykład przez przyjaciela. Dla ludzi, którzy kochają poczuć większą adrenalinę, dobrym pomysłem na taki prezent może być skok z bungee lub lot balonem. Z takich bardziej przerażających aktywności można zdecydować się na kupno vouchera na skok ze spadochronu. Wiadomo, że taki prezent ma sprawić frajdę osobie obdarowanej, dlatego raczej nie należy kupować skoku na bungee komuś, kto ma lęk wysokości.

W przypadku, gdy nasz przyjaciel jest fanem motoryzacji, to można mu wykupić przejażdżkę jakimś jego wymarzonym modelem auta. W tej chwili można też wykupić wejściówkę na przykład na przejazd jakimś szybkim autem po torze, gdzie będzie można sprawdzić osiągi auta pod okiem doświadczonego instruktora. Kiedy ktoś woli jazdę po bardziej nierównym terenie, to dobrym pomysłem jest wykupienie vouchera na  przejazd monster truckiem w Warszawie. To może być ogromna przyjemność dla osoby, który uwielbia podróżować po takim terenie oraz niezapomniane chwile, ponieważ jazda tego typu pojazdem różni się od jazdy zwykłym samochodem. Można nawet wykupić voucher, który umożliwi samodzielne kierowanie monster truckiem. Można również kupić wejście do jakiegoś miejsca, które jest związane z ulubioną tematyką jubilata. Wybierając tę formę prezentu, trzeba zastanowić się, co spodobałoby się naszemu koledze i pozwoliło mu przeżyć fajne chwile.

Jaki prezent dla przyjaciela na urodziny, jeżeli nie jakaś atrakcja?

Można też podarować prezent dla przyjaciela na urodziny, który będzie miał formę bardziej materialną. Niektórzy na przykład uwielbiają grać w gry, dlatego można mu podarować jakąś część danej serii gry. Takim bardzo uniwersalnym prezentem dla ludzi, którzy kochają czytać, jest książka w danej tematyce, którą uwielbiają. Dla wielu ludzi to będzie świetny prezent, ponieważ wtedy w wolnej chwili będą mogli przeczytać na przykład kolejną część swoich ulubionych opowiadań, Wiadomo, że trzeba dobrze znać preferencje swojego przyjaciela odnośnie literatury, aby podarowaną książkę chciał przeczytać i go ciekawiła. W momencie, gdy jesteśmy dorośli to jednym z ciekawszych pomysłów na prezent na urodziny, jest butelka jakiegoś dobrego alkoholu, który jubilat lubi pić. Wtedy możemy nawet razem wypić ten prezent i miło spędzić przy nim czas.

Część osób na taki prezent chciałaby dostać jakiegoś kwiatka, bo na przykład dana osoba może uwielbiać rośliny. Ciekawym pomysłem jest wykonanie własnoręcznie prezentu, bo wiele ludzi ma duże zdolności manualne, a taki prezent wiadomo, że jest od serca, ponieważ na jego stworzenie trzeba było poświęcić trochę wolnego czasu. Taka niespodzianka może pokazać, że zależy nam na drugiej osobie. Wiadomo, ze pomysłów jest mnóstwo, ale trzeba pamiętać, że taki prezent ma być przydatny dla osoby obdarowanej lub kojarzyć się jej z nami lub naszymi wspólnymi chwilami spędzonymi. Takim dość oryginalnym prezentem może być oprawienie jakiegoś zdjęcia w ramkę, na którym jesteśmy z naszym przyjacielem w jakiejś dla nas ważnej chwili. Wtedy to będzie jakaś pamiątka, dzięki czemu taki prezent długo będzie się kojarzył naszemu przyjacielowi z nami. Zawsze należy przemyśleć, jak ma wyglądać nasz prezent dla tak ważnej osoby w naszym życiu.

Rekomendowane artykuły