Porady

Wibrator na prezent dla kobiety – jaki najlepszy?

wibrator

Zastanawiając się nad prezentem dla partnerki, do głowy przychodzi całe spektrum pomysłów. Odważnym, ale też bardzo interesującym prezentem będzie masażer lub wibrator erotyczny. Zdaniem seksuologów, prezent ten cieszy się dużą popularnością, jest to jeden z tych najbardziej lubianych przez panie gadżetów erotycznych. W takim razie jaki wybrać wibrator dla kobiety?

Jaki wibrator na prezent? 

Twoja partnerka ucieszy się z wibratora, gdyż nic nie daje takiego odprężenia jak wibracje po ciężkim dniu w pracy czy na uczelni. Zastanawiając się nad tym jak wybrać wibrator dla kobiety pamiętaj, że dużo zależy od prywatnych preferencji, dlatego też dobrze jest zapytać partnerkę, z czego ucieszy się szczególnie mocno. Warto pamiętać, że właściwy wibrator, to ten, który pozwoli się zrelaksować, odprężyć, da poczucie komfortu, a także zapewni nieziemskie doznania.

Myśląc nad tym jaki wibrator na prezent wybrać, najlepiej sprawdzi się ten wykonany z silikonu, gdyż jest w pełni bezpieczny i hipoalergiczny, a właśnie o komfort i bezpieczeństwo chodzi na pierwszym miejscu. Warto zastanowić się także nad tym, jak intensywną zabawę lubi partnerka – wymagającym subtelności paniom polecamy prostsze urządzenia. Z kolei dobry wibrator dla kobiety, która ceni sobie mocniejsze doznania, powinien być wyposażony w mocniejszy silnik. Wibratory króliczki dadzą jej wielką satysfakcję, gdyż jednocześnie zajmą się łechtaczką, podczas kiedy pozostała część gadżetu zmieści się w pochwie. Wibrator na prezent musi być od razu gotowy do użycia, dlatego też jeśli decydujesz się na ten prezent, od razu umieść baterie w urządzeniu lub naładuj go przed podarowaniem, by Twoja pani mogła od razu skorzystać z zabawki.

Myśląc nad tym jaki wybrać wibrator dla kobiety, pewnie wiesz o niej już zapewne bardzo wiele – wiesz jaka jest, sprawdziliście się w niejednej sytuacji. Właściwy dobór wibratora pod preferencje partnerki, to klucz do właściwego zakupu, który sprawi najwięcej radości. Nie można odpowiedzieć jednoznacznie jaki wibrator dla kobiety jest najlepszy, gdyż każda dama jest inna, każda ma odmienne preferencje i indywidualny gust. 

Jaki wibrator dla kobiety wybrać? A może masażer?

Szukając wibratora dla kobiety, warto zastanowić się nad wyborem modeli, które cieszą się największym uznaniem i są najczęściej wybierane. Ostatnimi panie najchętniej sięgają po Satisfyer Pro Penguin Next Generation, który posiada kształt uroczego pingwinka. Nie należy jednak dać się zwieść kształtom, gdyż jest to potężne urządzenie zapewniające mocne doznania. Co ważne, jest wykonany z silikonu medycznego oraz z gładkiego tworzywa ABS, przez co jest w pełni bezpieczny i nie powoduje podrażnień na skórze Twojej Ukochanej. Masażer ten jest bardzo przyjemny w dotyku. Dobrym rozwiązaniem jest technologia Air Pulse, która zapewnia aż jedenaście zróżnicowanych trybów masażu. Twoja kobieta może dokładnie wybrać, w jaki sposób chce być pieszczona, co jest zależne od nastroju, stopnia zmęczenia etc. Użytkowniczka może bez problemu przechodzić od jednych programów do kolejnych, wybierając te w danej chwili najbardziej pożądane. Co ważne, masażer ten jest niezwykle cichy i dyskretny. Dzięki temu można go stosować bez obaw przed wykryciem przez domowników. Masażer ten jest w pełni wodoodporny, co sprawia, że można go użyć podczas kąpieli, co z pewnością zapewni dodatkowe bodźce.

Gadżet ten spodobał się wielu paniom, zostają bestsellerem o świetnych wynikach sprzedażowych. Panie, które zastanawiały się długo, czy w ogóle ten gadżet jest dla nich dobrym rozwiązaniem, teraz nie wyobrażają sobie bez niego wolnego i samotnego wieczoru. Z pewnością Twoja partnerka bardzo się ucieszy z tego prezentu.

Rekomendowane artykuły