Porady

Ile kosztuje m2 we Wrocławiu? Gdzie kupić dom?

dom

Kupno własnego domu to wielkie wydarzenie w życiu każdego człowieka. Własne cztery kąty otwierają przed właścicielami wachlarz możliwości, które sprawią, że przebywanie w nich będzie całkowicie komfortowe i przyjemne. W przeciwieństwie do wynajmowanych mieszkań, we własnym domu można wprowadzać zmiany oraz dostosować go do własnych potrzeb i preferencji.

Kupno domu szeregowego we Wrocławiu (Krzyki) – cena

Wrocław jest miastem, w którym decyduje się zamieszkać coraz więcej osób. Nic dziwnego – dostarcza ono wiele możliwości spędzania wolnego czasu oraz sprzyja rozwojowi. Stolica Dolnego Śląska jest idealnym miejscem zatrudnienia dla menedżerów czy specjalistów z różnych dziedzin. Miasto pozwala prowadzić ekologiczny i spokojny tryb życia, a także oferuje szereg wydarzeń kulturalnych.

Rozważając kupno domu we Wrocławiu, na pewno zastanawiałeś się, ile kosztuje m² na jego terenie. Wartość ta waha się od 8 000 do nawet 12 000 za m². Cena uzależniona jest oczywiście od wielu czynników. Wpływ na nią mają atrakcyjność całego domu, jego lokalizacja, metraż czy chociażby bliskość komunikacji miejskiej.

Domy szeregowe – Wrocław, Krzyki

Dla większości ludzi pierwszą rzeczą, na którą zwracają uwagę podczas wyboru domu, jest jego lokalizacja. Dzielnica Krzyki we Wrocławiu stanowi jedno z najpopularniejszych miejsc za sprawą licznych udogodnień, jakie możesz tam znaleźć. Znajduje się tam wiele terenów zielonych, a sam obszar tej dzielnicy uznawany jest za niezwykle przyjazny dzieciom i czworonogom. Za sprawą świetnie rozwiniętej infrastruktury usługowo-handlowej, dobrej oferty edukacyjnej oraz bliskości wielu instytucji kulturalnych Krzyki stanowią jedną z najlepszych do zamieszkania części Wrocławia.

Kolejnym aspektem, nad którym warto się zastanowić, jest rodzaj domu, w jakim planujesz zamieszkać. Świetnym wyborem będzie szeregowiec, nazywany “domem jednorodzinnym, ale w bloku”. Oznacza to, że taki rodzaj zabudowy posiada wiele zalet związanych z mieszkaniem w budynku wolnostojącym, takich jak własny ogródek czy brak jakichkolwiek sąsiadów piętro niżej lub wyżej. Dom szeregowy w Krzykach zapewni Ci zdecydowanie większą prywatność i swobodę. Zamiast wspólnego wejścia do klatki schodowej do Twojej dyspozycji będą własne drzwi do domu.

Szeregowce połączone są ze sobą ścianami. Dzięki temu inwestor może znacznie obniżyć koszty budowy, a następnie zaproponować Ci niższą cenę niż w przypadku zakupu domu jednorodzinnego.

Domy szeregowe we wrocławskich Krzykach – dlaczego warto się nimi zainteresować?

Domy szeregowe w Krzykach to połączenie funkcjonalności i estetyki. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego mieszkańca. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć domownikom maksimum komfortu i wygody. Okna, w które wyposażone są domki, dostarczają mnóstwo naturalnego światła. Zastosowana wewnątrz aranżacja powinna przypaść do gustu każdej osobie ceniącej ponadczasową klasykę. Teren działek jest wyraźnie oddzielony od chodników, zapewniając tym samym prywatność.

Rekomendowane artykuły