Porady

Gadżety reklamowe – polecane produkty

reklama

Gadżety reklamowe to jedna z najczęściej wybieranych form reklamy. Dzięki gadżetom Twoja firma może stać się bardziej rozpoznawalna, a dodatkowo wzbudzisz zaufanie i sympatię u klientów, którzy będą mieli szansę skorzystać z otrzymanych gadżetów. Jakie produkty warto wybrać? Kilka propozycji godnych uwagi znajdziesz poniżej.

Polecane gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe Poznań umożliwiają budowanie pozytywnego wizerunku marki oraz dobrą reklamę firmy. Warto wybierać takie produkty, które przydadzą się klientom. Gadżety bezużyteczne to zdecydowanie zły pomysł. Należy zwrócić również uwagę na jakość. Jeśli gadżety będą złej jakości, klienci mogą pomyśleć, że oferowane przez Twoją firmę produkty również nie są warte uwagi. Wybierając gadżety reklamowe, zwróć więc uwagę na ich użyteczność oraz jakość. Oto kilka produktów, które warto wykorzystać w celu reklamy:

 • Zasłona na kamerę internetową – jest to przydatny gadżet, który warto posiadać. Dzięki niemu można zasłonić kamerę i zapewnić sobie prywatność oraz bezpieczeństwo. Taki gadżet to szczególnie dobry wybór, jeśli Twoja firma zajmuje się branżą związaną ze sprzętem takim jak laptopy czy komputery stacjonarne.
 • Bezprzewodowy powerbank – każdy, kto używa telefonu w celach służbowych, wie, że dbanie o poziom naładowania baterii jest bardzo ważne. Powerbank przydaje się w wielu sytuacjach, w pracy, na wycieczce, podczas zajęć na uczelni. Zadbaj o swoich klientów i podaruj im bezprzewodowy, bardzo wygodny w użytkowaniu powerbank.
 • Szczotka do włosów anti-tangle – dzięki niej można rozczesać włosy bez uszkadzania kosmyków. Tego rodzaju gadżet sprawdzi się szczególnie wówczas, gdy Twoja firma zajmuje się usługami beauty czy sprzedażą akcesoriów lub kosmetyków z tego obszaru.
 • Zawieszka do bagażu – pozwala zadbać o to, aby zagubiony bagaż mógł szybciej wrócić do właściciela. Tani, ale bardzo przydatny gadżet. Warto go wykorzystać, jeśli Twoja firma zajmuje się usługami związanymi z podróżowaniem.
 • Zestaw do notatek – przyda się rodzicom, osobom pracującym, studentom, uczniom i wielu innym klientom.
 • Bezprzewodowy wykrywacz kluczy – chyba każdemu zdarzyło się zgubić klucze w najmniej odpowiednim momencie. Dzięki bezprzewodowemu wykrywaczowi ich odnalezienie nie będzie stanowiło problemu. Taki gadżet na pewno ucieszy Twoich klientom i okaże się przydatny.
 • Długopis – czasami najprostsze rozwiązania są najlepsze. Długopis warto mieć ze sobą zawsze. Jest to gadżet, który można używać przez długie lata. Wystarczy przecież wymienić wkład, aby móc posługiwać się długopisem.
 • Słuchawki bezprzewodowe – dzięki nim słuchanie ulubionej muzyki jest możliwe podczas uprawiania sportu, podróżowania czy wykonywania domowych czynności. 
 • Torba na dokumenty – pozwala na przechowywanie ważnych dokumentów w wygodny i bezpieczny sposób. Dzięki dużej ilości przegródek, możliwe jest zachowanie porządku.
 • Koc polarowy z rękawami – idealny gadżet na zimowe i jesienne wieczory. Na pewno niejeden Twój klient potrzebuje takiego koca.

Ekologiczne propozycje

Świadomość tego, iż trzeba dbać o dobro planety, jest coraz większa. Wiele osób stara się wprowadzać chociaż drobne zmiany w swojej codzienności, aby żyć w większej zgodzie z naturą. Ekologiczne gadżety to zdecydowanie dobra propozycja na czasie. Oto kilka możliwości:

 • Torba na zakupy wielorazowego użytku – dzięki niej można ograniczyć zużycie plastiku. 
 • Bambusowy kubek – idealny na kawę lub aromatyczną herbatę. Warto zabrać go do ulubionej kawiarni, aby nie zużywać kubków jednorazowego użytku i zadbać o czystość planety.
 • Minutnik pod prysznic w formie klepsydry – bardzo ciekawy gadżet, który na pewno spodoba się wielu klientom. Dzięki niemu będą mogli kontrolować czas spędzany pod prysznicem, aby zadbać o mniejsze zużycie wody. To nie tylko dobry krok w stronę lepszej planety, ale również dobry sposób na oszczędności.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz gadżetów reklamowych w Poznaniu, Krakowie, Warszawie czy innym mieście, interesującą ofertę znajdziesz na stronie https://www.bewu.pl/. Produkty dostępne w ofercie są dobrej jakości, znajdziesz tam wiele różnorodnych propozycji dla Twojej firmy.

Rekomendowane artykuły